Spoločnosť Gappa

Spoločnosť Gappa vždy kládla dôraz na vysokú kvalitu poskytovaných služieb zákazníkom. Kvalita ponúkaných služieb sa považuje v našej spoločnosti za základ úspechu a zároveň prísľub ďalšieho rastu do budúcnosti.

V zmysle motta spoločnosti: „…už nikdy ručne“ robíme v maximálnej miere kompletnú činnosť mechanizmami a technikou tak rýchlo, komplexne(na klúč) a precízne, aby sme ušetrili našim zákazníkom čas, peniaze a tiež ich fyzickú námahu.

Snažíme sa dávať veciam pridanú hodnotu…

História

Od roku 1994 bolo hlavnou činnosťou spoločnosti výroba plastových zhrňovacích dverí a predeľovacích stien  bola postupným vývojom firmy obohatená o dodávky materiálov a dokončovacie práce pri realizácii interiérov a exteriérov ako sú dodávky a montáž okien, dverí, pokládka podláh, montáž stropov, obklady stien, stierkovanie až po zatepľovacie práce fasád.

V roku 2008 sa začala nová etapa vývoja spoločnosti vytvorením novej divizie – zemné práce. Je zameraná na poskytovanie služieb v stavebníctve stavebnými mechanizmami. Neskôr sa začala špecializovať na hydraulické pretláčanie popod cesty, prenájom 7m3 kontajnerov na stavebný odpad, prevoz stavebných materiálov a komplexné inštalácie inžinierskych sieti.

V roku 2014 sa služby spoločnosti rozšírili na komlexne realizácie základových dosiek pod rodinné domy s instaláciami inžinierskych sietí, prípravou spevnených plôch, návrhom a realizáciou terénnych úprav okolia domu. A to všetko na klúč už za 7 dní so zachovaním maximálnej kvality a spokojnosti zákazníka.

Gappa team

Andrej Gaško

Janko Gaško

Jardo Nôta