Zdieľaj na Facebooku

Po svetovej premiére CAT 444 engcon Next Generation sa nám ponúkla možnosť unikátnej prestavby stroja a to rovno pre dve kráčajúce rýpadlá KAISER S3. Kráčajúce rýpadlá sú komplikované na svoje ovládanie. My sme toto ovládanie implementovali do joystickov engcon Mig2, ako jediní na svete. Pohodlie obsluhy zabezpečuje systém engcon DC2, ktorý sa stará o jemnosť a dokonalé nastavenie hydrauliky.

Samozrejmosťou je maximálna personalizácia ovládacích prvkov. Veľkým benefitom je systém EC-Oil – automatický hydraulický rýchloupínací systém od firmy engcon, ktorý je u nás štandardne dodávaný na všetky naklápacie rotátory od 6 tonovej kategórie. Štandardne sú súčasťou dodania aj systémy engcon QLM, QSC, ePS a centrálne mazanie.

Zákazníkovi sme dodali aj originálne príslušenstvo engcon: svahovacie, káblové a podkopové lopaty, sortírovací drapák a taktiež vibračnú dosku engcon PP3200 (pre hutnenie v extrémnych podmienkach, kde sa kráčajúce rýpadlo častokrát nachádza). Plus sme prerobili pôvodné hydraulické zariadenia na systém EC-Oil, aby strojník pri výmene prídavných zariadení nemusel vychádzať z pohodlia kabíny.

Nakoniec sme v obidvoch kráčajúcich rýpadlách vymenili sedačky, doplnili vysielačky a v neposlednom rade nainštalovali a nakalibrovali 3D nivelačný systém iDig Connect, ktorý slúži zákazníkovi aj ako vytyčovací rover na zameriavanie bodov a línií na jeho zákazkách.

Tieto dva unikátne stroje sme pripravili na mieru pre firmu EXTREMwork s. r. o.

KAISER S3 interiér
iDig
KAISER S3
KAISER S3
KAISER S3
KAISER S3
montáž systému engcon
KAISER S3